GLOBAL ART GIFTS is one of the few manufacturers that has a design team

Нов и топла производи

Ако сте заинтересирани во нашите производи, ве молиме контактирајте со нас како што ние сме повеќе од среќни да се сместат на најмалите, најголемиот и повеќето невообичаени барања.

Ние сме во потрага очекуваме да се воспостави долготрајна деловни односи со вас во блиска иднина.

за и Глобал Уметност подароци

КОИ СМЕ НИЕ

Глобална уметност Подароци копродукции, Ltd основана 2010 година, GAG се фокусира за да биде вашиот најдобар партнер, советник на проектот и да им помогне да се постигне повисока values.Main производи: медал и награда, синџир со клучеви, куче таг, шише настроената и затка, голф вилушка и капа клип, Обележувач, Тај клип, фото рамка, фрижидер магнет, бравата на ременот, кутија за накит, Божиќ подароци и Цртани подароци, итн

 

ПАЗАР служевме:

GSport и настан награди, цртан филм и реклами, промоции, одмор и туристички сувенири, бизнис и вино подароци, итн
стратегии: квалитет, професионална, дизајн, креативни, УСЛУГА
Квалитет: Како нашите основни надлежност, ни ја освои довербата и стабилна бизнис форма на односите нашите клиенти. Ние ќе се дури и подобро во иднина.
Professional: We see professional as our foundation for we have 8+ years’ experience and workers and dedicated team with 15+ years’ in this field.
Дизајн: GLOBAL АРТ ПОДАРОЦИ е една од ретките производители кој има дизајнерски тим. Ние го правиме производство и дизајн од нас самите. Дизајни базирани на трендовите на пазарот и да се произведе повисок квалитет на производите, кој ви помага да се зголеми бизнис!
Криејтив: Нашите богато искуство не е ограничена само на производи, но на пазарот премногу. Креативни идеи и дизајн од страна на Глобал Уметност подароци ќе ви помогне да победи на пазарот!
Услуги: Нашите инсистираат на тоа, 12 часа на ден, 6 дена во неделата и одлична услуга по продажбата

Види повеќе

Ние и клиентот препорачуваме

Ако сте заинтересирани во нашите производи, ве молиме контактирајте со нас како што ние сме повеќе од среќни да се сместат на најмалите, најголемиот и повеќето невообичаени барања.

Ние сме во потрага очекуваме да се воспостави долготрајна деловни односи со вас во блиска иднина.

  • $RXH~1@~BM`W3EXQIQ[W1LH
  • 61`0NLK`JRF5XNXE@LW`0V8
  • NVO}B}W3~A)0@SXXP31FZJ0
X

Quick Question & Win Sample

Q: How many pieces of this combine helmet medals?

Filling the correct answer you may have chance to get it!