Слободен дизајн служба

Прилагодено Слободен дизајн пивско шише настроената

GLOBAL АРТ ПОДАРОЦИ е една од ретките производители кој има дизајнерски тим.

стандарди за производи

 • Материјал Цинк легура / месинг / Бакар / железо / алуминиум / челик / ПВЦ, итн
 • Големина на нормална големина или кориснички
 • MOQ Никој
 • Logo 2D / 3D, од една страна или двојно страни
 • Специјални фабрика / Комбинирани / Цела 3D / блескав во темнината, итн
 • Плоча злато / Silver / Бакар / црна / боја, итн
 • Боја за печатење / мека емајл / хард емајл / провидно емајл / Сјајот / вжарена / Кристал / хартија налепница, итн
 • Прилог игла / Лента / синџири, види подолу на сликата
 • Пакување OPP / ПП / Хартија картичка / кадифе кеса / кутија за подароци, или кориснички
 • Примерок време Обично 7-10 дена, итно да 3-5 дена
 • Производство Време Обично 15-18 дена, со цел итно 7-10 дена
 • Брод FedEx / DHL / UPS / ТНТ / АЕИ / СОЖС, ДДП или DDU сите достапни
 • ФОБ пристаниште Шенжен, Гуангдонг
 • Плаќање точка ТТ, Western Union, PayPal

Категории на производи

 • Прилагодено Шарени врти Moutain маратон медал со PVC

  Прилагодено Шарени врти Moutain маратон Meda ...

  Пример модел: Ние сме отворени и навистина се надевам дека Ио ...

  Види повеќе
 • Дизни цинк легура Писмо Keychain за промоција подароци

  Дизни цинк легура Keychain Писмо за поддршка на ...

  Пример модел: Ние сме отворени и навистина се надевам дека Ио ...

  Види повеќе
 • Прилагодено Античкиот заврши 3D јавор лисја шише настроената

  Прилагодено Античкиот заврши 3D јавор лисја шише ...

  Види повеќе
 • 3D врежани цинк легура монета меморија

  3D врежани цинк легура монета меморија

  Пример модел: Ние сме отворени и навистина се надевам дека Ио ...

  Види повеќе
 • Креативни 3D Морска ѕвезда шише затка Со морска ѕвезда

  Креативни 3D Морска ѕвезда шише затка Со морска ѕвезда

  Пример модел: Ние сме отворени и навистина се надевам дека Ио ...

  Види повеќе
 • CocaCola Хард емајл метал игла за промоција

  CocaCola Хард емајл метал игла за промоција

  Пример модел: Ние сме отворени и навистина се надевам дека Ио ...

  Види повеќе
 • Прилагодено превлека анти-злато 3D Кајгана цртан филм куче таг

  Прилагодено превлека анти-злато 3D Кајгана цртан филм куче таг

  Пример модел: Ние сме отворени и навистина се надевам дека Ио ...

  Види повеќе
 • Прилагодено не'рѓосувачки челик Триатлон Испратена медал Закачалка

  Прилагодено не'рѓосувачки челик Триатлон Испратена медал Закачалка

  Пример модел: Ние сме отворени и навистина се надевам дека Ио ...

  Види повеќе
 • нашите и информации за контакт

  Ако имате било каков интерес за нашите производи, ве молиме оставете порака


  captcha