GLOBAL ART GIFTS is one of the few manufacturers that has a design team
Слободен дизајн служба

Пластични и цинк легура вино шише настроената со фабриката цена

GLOBAL АРТ ПОДАРОЦИ е една од ретките производители кој има дизајнерски тим.

стандарди за производи

 • Материјал Цинк легура / месинг / Бакар / железо / алуминиум / челик / ПВЦ, итн
 • Големина на нормална големина или кориснички
 • MOQ Никој
 • Logo 2D / 3D, од една страна или двојно страни
 • Специјални фабрика / Комбинирани / Цела 3D / блескав во темнината, итн
 • Плоча злато / Silver / Бакар / црна / боја, итн
 • Боја за печатење / мека емајл / хард емајл / провидно емајл / Сјајот / вжарена / Кристал / хартија налепница, итн
 • Прилог игла / Лента / синџири, види подолу на сликата
 • Пакување OPP / ПП / Хартија картичка / кадифе кеса / кутија за подароци, или кориснички
 • Примерок време Обично 7-10 дена, итно да 3-5 дена
 • Производство Време Обично 15-18 дена, со цел итно 7-10 дена
 • Брод FedEx / DHL / UPS / ТНТ / АЕИ / СОЖС, ДДП или DDU сите достапни
 • ФОБ пристаниште Шенжен, Гуангдонг
 • Плаќање точка ТТ, Western Union, PayPal

X

Quick Question & Win Sample

Q: How many pieces of this combine helmet medals?

Filling the correct answer you may have chance to get it!