GLOBAL ART GIFTS is one of the few manufacturers that has a design team

New & produktet e nxehtë

Nëse jeni të interesuar në produktet tona, ju lutem na kontaktoni si ne jemi më se të lumtur të akomoduar më i vogël, më të mëdha ose më të pazakontë kërkesa.

Ne po shohim përpara për të vendosur marrëdhënie të gjatë të qëndrueshme të biznesit me ju në të ardhmen e afërt.

në lidhje me & Art Gifts Global

KUSH JEMI NE

Art Global Gifts Co, Ltd E themeluar në vitin 2010, shaka ka qenë fokusuar në të jetë partner i mirë, këshilltar i projektit tuaj dhe duke ndihmuar ju të arritur produkte të lartë values.Main: Medal dhe Award, Keychain, Dog tag, hapës shishe dhe ndalues, Golf pirun dhe clip hat, bookmark, clip kravatë, Photo frame, magnet frigorifer, rrip shtrëngoj, kuti bizhuteri, dhurata e Krishtlindjeve dhe dhurata Cartoon, etj

 

MARKET shërbyem:

Gsport dhe ngjarje çmime, Cartoon dhe Ads promovime, pushime dhe suvenire turistike, të biznesit dhe Wine dhurata, etj
Strategjitë: Quality, profesionale, DESIGN, CREATIVE, SHËRBIMI
Quality: Si bazë kompetencat tona, ajo na ka fituar besimin dhe të biznesit të qëndrueshëm formën marrëdhënie klientët tanë. Ne do të bëjmë edhe më mirë në të ardhmen.
Professional: We see professional as our foundation for we have 8+ years’ experience and workers and dedicated team with 15+ years’ in this field.
Design: GIFTS Global Art është një nga prodhuesit më pak që ka një ekip të projektimit. Ne bëjmë dy prodhimit dhe të projektimit nga vetja. Designs bazuar në tendencat e tregut dhe për të prodhuar produkte të cilësisë më të lartë, e cila ju ndihmon të zgjeruar biznesin!
Creative: Përvoja jonë e pasur nuk është i kufizuar për prodhimin, por tregu too. Ide kreative dhe të projektimit nga Global Art Dhuratat do të ju ndihmojë të fitojë në treg!
Shërbimi: Our insistojnë, 12 orë në ditë, 6 ditë në javë dhe të shkëlqyer pas shitjes shërbimi

Shiko me shume

Ne & Klienti rekomandojmë

Nëse jeni të interesuar në produktet tona, ju lutem na kontaktoni si ne jemi më se të lumtur të akomoduar më i vogël, më të mëdha ose më të pazakontë kërkesa.

Ne po shohim përpara për të vendosur marrëdhënie të gjatë të qëndrueshme të biznesit me ju në të ardhmen e afërt.

  • $RXH~1@~BM`W3EXQIQ[W1LH
  • 61`0NLK`JRF5XNXE@LW`0V8
  • NVO}B}W3~A)0@SXXP31FZJ0
X

Quick Question & Win Sample

Q: How many pieces of this combine helmet medals?

Filling the correct answer you may have chance to get it!