GLOBAL ART GIFTS is one of the few manufacturers that has a design team
Pa pagesë Design Service

Plastike dhe zink aliazh Wine hapës shishe me çmim të fabrikës

GIFTS Global Art është një nga prodhuesit më pak që ka një ekip të projektimit.

standardet e produktit

 • Material zink aliazh / tunxh / bakrit / Hekuri / alumini / çelik inox / PVC, etj
 • Size Madhësia Normal apo përshtatur
 • moq Asnjë
 • Logo 2D / 3D, nga njëra anë ose me dy anët
 • Speciale Spinner / Kombinoje / Whole 3D / me ngjyra të ndezura në errësirë, etj
 • Pjatë Gold / Silver / bakrit / Black / Paint, etj
 • Color Printing / llak Soft / smalt Hard / smalt tejdukshëm / afishe Glitter / Glow / Crystal / Letra, etj
 • Attachment Pin / Ribbon / Zinxhiri, shih më poshtë foto
 • Paketimi OPP / PP / Letra card / qese Velvet / kuti dhuratë, ose përshtatur
 • Kohë mostër Zakonisht 7-10 ditë, rendi urgjente 3-5 ditë
 • Koha e prodhimit Zakonisht 15-18 ditë, rendi urgjente 7-10 ditë
 • Ship FedEx / DHL / UPS / TNT / AIE / VSM, DDP ose DDU gjithë në dispozicion
 • FOB port Shenzhen, Guangdong
 • Pagesa pika TT, Western Union, PayPal

X

Quick Question & Win Sample

Q: How many pieces of this combine helmet medals?

Filling the correct answer you may have chance to get it!